Slideshow title 1::Description Slideshow title 2::Description Slideshow title 3::Description Slideshow title 4::Description

Strona główna

Dzień Patrona Szkoły 2013

Utworzono: czwartek, 28 listopad 2013
           We wtorek 26 listopada br. obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły. Z tej okazji odbyła się w naszej szkole uroczystość z udziałem nauczycieli, rodziców, dzieci i zaproszonych gości, podczas której odsłonięte zostały 2 tablice z certyfikatami: Zielona Flaga oraz Ja i Ty - bezpieczni w szkole. Dostojnego aktu odsłonięcia pierwszej tablicy dokonali p. W. Rachwalska (nasza była nauczycielka przyrody) i p. G. Gruca (prezes Stowarzyszenia Wspierania Edukacji im. A. Miechocińskiej) , drugiej - p. K. Kawęcka (przewodnicząca RR) i p. W. Wilk (prezes Stowarzyszenia Przyjaciół i Absolwentów Szkoły Podstawowej w Miechocinie). Certyfikaty są prestiżowym  wyróżnieniem dla szkoły za realizację ekologicznego programu edukacyjnego i tytuł laureata konkursu MEN za podejmowane przez szkołę działania w zakresie szeroko pojętej problematyki bezpieczeństwa, przeciwdziałania negatywnym aspektom zachowania, kształtowania właściwych postaw i kompetencji społecznych. W dalszej części uroczystości przedstawiono zebranym prezentację multimedialną nt. przedsięwzięć szkoły w zakresie przyznanych tytułów. Na zakończenie uroczystości uczniowie kl. IV i V zaprezentowali  przygotowany przez siebie ciekawy program artystyczny, który spodobał się widzom.
  • dscn0074
  • dscn0077
  • dscn0078
  • dscn0082
  • dscn0085
  • dscn0098
  • dscn0105
  • dscn0106

Copyright 2011 Dzień Patrona Szkoły 2013. Szkoła Podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu
Joomla templates 1.7 by Hostgator