Slideshow title 1::Description Slideshow title 2::Description Slideshow title 3::Description Slideshow title 4::Description

Strona główna

Sukcesy w miejskich konkursach

Utworzono: środa, 04 grudzień 2013

      4 grudnia w Szkole Podstawowej nr 4 w Tarnobrzegu miało miejsce rozstrzygnięcie miejskich konkursów, w których dwoje naszych uczniów „stanęło na podium”. Serdecznie gratulujemy uczennicy klasy piątej Sandrze Bogacz zajęcia I miejsca w Miejskim Konkursie Literackim „ Polskie złoto w Tarnobrzegu” oraz Mikołajowi Jedynakowi -  laureatowi II miejsca w Miejskim Konkursie Multimedialnym „ Kopalnia Machów dawniej i dziś”. Opiekunami uczniów były p. A. Kwapisz i p.D.Kilias.

Copyright 2011 Sukcesy w miejskich konkursach. Szkoła Podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu
Joomla templates 1.7 by Hostgator