Slideshow title 1::Description Slideshow title 2::Description Slideshow title 3::Description Slideshow title 4::Description

Strona główna

PAMIĘĆ O BOHATERACH

Drukuj
Utworzono: wtorek, 05, wrzesień 2017

Uczniowie klasy 7 włączyli się w ogólnopolską kampanię BohaterON - włącz historię! Jest to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysyłanie im kartek. Akacja ma na celu łączyć pokolenia i edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną. Nazwa akcji stanowi połączenie dwóch słów - polskiego "bohater" oraz angielskiego "ON".   

Pamięć o bohaterach

 

Copyright 2011 PAMIĘĆ O BOHATERACH . Custom Footer text
Joomla templates 1.7 by Hostgator