Slideshow title 1::Description Slideshow title 2::Description Slideshow title 3::Description Slideshow title 4::Description

Strona główna

Sukces naszych uczennic

Utworzono: środa, 30 maj 2018

Weronika Gruca i Wiktoria Kolano z klasy 6 zajęły I miejsce w Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym„Powróćmy do korzeni - co nam przekazali dawni mieszkańcy powiatu tarnobrzeskiego” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Libri. Uczennice pod kierunkiem p. Iwony Stępak przygotowały pracę literacko-plastyczną pt. Bo w sercach ich Machów opisującą trzy pokolenie rodziny Wiącków z Machowa. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystego podsumowania konkursu w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnobrzegu.

Copyright 2011 Sukces naszych uczennic. Szkoła Podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu
Joomla templates 1.7 by Hostgator