Slideshow title 1::Description Slideshow title 2::Description Slideshow title 3::Description Slideshow title 4::Description

Strona główna

Świetny występ naszych uczniów w konkursie.

Utworzono: wtorek, 02 kwiecień 2019

W sobotę 30 marca nasi uczniowie Elżbieta Zdyrska, Mateusz Pitra i Adam Świerk wzięli udział  w I Hetmańskim Konkursie Nauk Społecznych. Finał odbył się w I Społecznym Liceum im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu uczniów z województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego. Test obejmował zagadnienia z wiedzy o społeczeństwie, historii najnowszej, elementów prawa i podstaw przedsiębiorczości. Nasi uczniowie Elżbieta Zdyrska i Mateusz Pitra otrzymali tytuł finalisty oraz nagrody rzeczowe. Opiekunem merytorycznym naszych uczniów byłą p. Iwona Stępak.

Copyright 2011 Świetny występ naszych uczniów w konkursie. . Szkoła Podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu
Joomla templates 1.7 by Hostgator