Slideshow title 1::Description Slideshow title 2::Description Slideshow title 3::Description Slideshow title 4::Description

Strona główna

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY ZESZYT DO JĘZYKA POLSKIEGO ROZSTRZYGNIĘTY

Utworzono: niedziela, 07 kwiecień 2019

 

W miesiącu marcu wszyscy uczniowie klasy czwartej z inicjatywy p. Karoliny Twórz wzięli udział w konkursie na najładniejszy zeszyt do języka polskiego. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do starannego prowadzenia zeszytów, poprawa znajomości ortografii oraz interpunkcji. W konkursie zwyciężyli uczniowie, którzy wykazali się nie tylko poprawnością merytoryczną zawartych w zeszycie  treści, staranną formą zapisów, ale przede wszystkim kreatywnością w tworzeniu przestrzeni dla poznawanych podczas lekcji treści.

Dyplomy i nagrody za wzorowo prowadzone zeszyty otrzymały: Maja Dąbek, Hanna Ozga i Amelia Wysocka.

Zwycięzcom gratulujemy!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 6

Copyright 2011 KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY ZESZYT DO JĘZYKA POLSKIEGO ROZSTRZYGNIĘTY. Szkoła Podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu
Joomla templates 1.7 by Hostgator