Slideshow title 1::Description Slideshow title 2::Description Slideshow title 3::Description Slideshow title 4::Description

Strona główna

Finał XVII Konkursu Recytatorskiego "Dziecięce Interpretacje"

Utworzono: niedziela, 07 kwiecień 2019

30 marca 2019 r. w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbył się Finał XVII Konkursu Recytatorskiego "Dziecięce Interpretacje". 40 recytatorów wyłonionych podczas kwalifikacji wstępnych zaprezentowało się w trzech kategoriach wiekowych. Poziom prezentowany przez wszystkich uczestników Finału Konkursu był bardzo wysoki. Uczennica naszej szkoły – Izabela Wójcik dzięki swoim umiejętnościom recytatorskim, a także aktorskim przykuła uwagę komisji artystycznej i otrzymała nagrodę w II kategorii wiekowej. Uczennicę do konkursu przygotowała pani mgr Karolina Twórz.

Serdecznie gratulujemy!!!

  • 4
  • dyp

 

Copyright 2011 Finał XVII Konkursu Recytatorskiego "Dziecięce Interpretacje". Szkoła Podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu
Joomla templates 1.7 by Hostgator