Slideshow title 1::Description Slideshow title 2::Description Slideshow title 3::Description Slideshow title 4::Description

Strona główna

Dzień Pluszowego Misia

Utworzono: niedziela, 15 grudzień 2019

Z okazji Dnia Pluszowego Misia klasa I uczestniczyła w zajęciach bibliotecznych przeprowadzonych z okazji urodzin słynnej maskotki. Uczniowie posłuchali historii powstania pluszowego misia, obejrzeli prezentację multimedialną o najbardziej znanych misiach w literaturze i w bajkach, ale również o misiach, które występują w przyrodzie. Na koniec dzieci rozwiązywały quiz przyrodniczy, a za każdą poprawną odpowiedź każdy uczeń otrzymywał odznakę misiowego przyjaciela. Uczniowie zmagali się także z misiowymi zadaniami: układali puzzle, łączyli misie w pary, liczyli misie i kolorowali je. Odsłuchali też wiersz Czesława Janczarskiego pt. „Naprawimy misia”, po którym odbyła się krótka rozmowa na temat szanowania własnych zabawek. Zajęciom towarzyszyła oprawa muzyczna i zabawy ruchowe przy muzyce. Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodkie co nieco.

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5

Copyright 2011 Dzień Pluszowego Misia. Szkoła Podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu
Joomla templates 1.7 by Hostgator