Slideshow title 1::Description Slideshow title 2::Description Slideshow title 3::Description Slideshow title 4::Description

Strona główna

Komunikat o rekrutacji w szkołach

Utworzono: poniedziałek, 16 marzec 2020

Sz.P.

Dyrektorzy szkół podstawowych w Tarnobrzegu

 W załączeniu przesyłam Zarządzenie Prezydenta Miasta Tarnobrzega w sprawie zawieszenia postepowania rekrutacyjnego do szkół podstawowych na czas uchylenia ograniczenia funkcjonowania publicznych i niepublicznych jednostek systemu oświaty.

 W terminie 7 dni od dnia uchylenia ograniczenia w funkcjonowaniu publicznych i niepublicznych jednostek systemu oświaty, zostanie ustalony nowy harmonogram dla szkół podstawowych dla kolejnych etapów rekrutacji wymienionych w §2 Zarządzenia.

Zarządzenie o rekrutacji

Copyright 2011 Komunikat o rekrutacji w szkołach. Szkoła Podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu
Joomla templates 1.7 by Hostgator