Slideshow title 1::Description Slideshow title 2::Description Slideshow title 3::Description Slideshow title 4::Description

Strona główna

Komunikat w sprawie zdalnego nauczania

Utworzono: piątek, 06 listopad 2020

Nauka zdalna również w klasach 1-3

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Tarnobrzegu informuje Uczniów oraz ich Rodziców, że w związku z najnowszym rozporządzeniem  MEN w sprawie czasowego ograniczenia  funkcjonowania szkół w systemie stacjonarnym, od poniedziałku 9 listopada w Szkole Podstawowej nr 6 w Tarnobrzegu klasy 1 -3 również będą miały zajęcia w systemie zdalnym. Praca zdalna będzie realizowana za pośrednictwem aplikacji ZOOM oraz e-dziennika i ustalonych komunikatorów. Wszystkie zajęcia zdalne będą się odbywać zgodnie z obowiązującym od września planem lekcji, a frekwencja uczniów na tych zajęciach oraz ich postępy w nauce będą monitorowane tak jak dotychczas.

 

 

Copyright 2011 Komunikat w sprawie zdalnego nauczania. Szkoła Podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu
Joomla templates 1.7 by Hostgator