Slideshow title 1::Description Slideshow title 2::Description Slideshow title 3::Description Slideshow title 4::Description

   Dzień Patrona Szkoły 2012.

30 listopada uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 im. Akademii Miechocińskiej obchodzili Dzień Patrona pod znakiem przyrody.

Do szkoły zaproszono dziennikarza  p. Bogdana Myśliwca,  który jest autorem zdjęć szkolnej wystawy „Fotografia przyrodnicza”. Reporter zaprezentował dzieciom profesjonalny sprzęt do fotografowania zwierząt i bardzo ciekawie opowiadał  o różnych okolicznościach, w jakich udało mu się uchwycić i sfotografować zwyczaje i zadziwiające „życie towarzyskie” ptaków. Dzieciom spodobało się również to, że mogły  przymierzać strój i próbować robić zdjęcia teleobiektywem.

W II części obchodów Dnia Patrona Szkoły starsi uczniowie zaprezentowali wystawę swoich prac z dziedziny plastyki, sztuki origamii i fotografii, a młodsi wzięli udział w przygotowanych z tej okazji zajęciach informatycznych. W tym dniu każdy uczeń szkoły znalazł dla siebie coś interesującego, bez zaglądania do podręczników szkolnych. 

  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

 

Copyright 2011 Dzień Patrona Szkoły.. Szkoła Podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu
Joomla templates 1.7 by Hostgator