Slideshow title 1::Description Slideshow title 2::Description Slideshow title 3::Description Slideshow title 4::Description

Miejski Konkurs Ortograficzny 2016/2017

19.04.2017 roku w SP nr 6 w Tarnobrzegu odbył się Miejski Konkurs Ortograficzny pod hasłem „To jest moja mała Ojczyzna”.  W konkursie wzięło udział 23 uczniów z tarnobrzeskich szkół podstawowych. W pierwszej części rywalizacji uczniowie pisali dyktando.

Druga część konkursu obejmowała test składający się z 10 zadań. Rywalizacja była bardzo zacięta i stała na wysokim poziomie.

Zwycięzcy konkursu:

I miejsce – Izabela Suska – Szkoła Podstawowa nr 10