środa, 23 października 2024

Imieniny:  Marleny, Seweryna, Igi

Opublikowano: piątek, 6 września 2024

Projekt Tarnobrzeska Szkoła Ćwiczeń

Szanowni Rodzice, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Akademii Miechocińskiej wraz z innymi placówkami z terenu miasta została zakwalifikowana do projektu realizowanego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, PRIORYTET 7 FEPK.07 Kapitał ludzki gotowy do zmian, DZIAŁANIE FEPK.07.12 Szkolnictwo ogólne.

Z tego tytułu w naszej szkole realizowane będą bezpłatne dodatkowe zajęcia dla wszystkich dzieci. Zajęcia te obejmują bloki tematyczne: blok matematyczno-przyrodniczy, blok informatyki i robotyki, blok językowy oraz zajęcia specjalistyczne z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Regulamin dostępny jest na stronie internetowej szkoły (Tarnobrzeska Szkoła Ćwiczeń) oraz stronie FB.