Slideshow title 1::Description Slideshow title 2::Description Slideshow title 3::Description Slideshow title 4::Description
Drukuj


SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW I SZKOŁY



O G Ó L N O P O L S K I   S P R A W D Z I A N  

K L A S  VI

 

Rok
szkolny

Województwo

Miasto
Powiat

SP nr 6

2003/2004

25,16

27,22

28,26

2004/2005

29,43

31,65

32,9

2005/2006

25,58

27,15

24,02

2006/2007

26,80

29,90

32,3

2007/2008

26,05

27,02

29,9

2008/2009

23,00

24,90

20

2009/2010

25,16

27,11

27,44

2010/2011

25,16

26,9

25,9

2011/2012

22,97

25,40

27,70

2012/2013

24,30

26,00

26,90

2013/2014

26,40

27,60

26,40

 Rok szkolny 2015/2016:

Wyniki: język polski

Szkoła Podstawowa nr 6 : 66, 4%        powiat: 72,0 %          województwo:71,5 %

Wyniki matematyka

Szkoła Podstawowa nr 6 : 62,1 %        powiat:57,2 %           województwo :55,3 %

Wyniki j. angielski

Szkoła Podstawowa nr 6 : 75,3 %         powiat:75,5 %           województwo : 70,8%

 

 Rok szkolny 2014/2015:

Wyniki: język polski

Szkoła Podstawowa nr 6 : 82, 5%        powiat: 76,5 %          województwo:72,8 %

Wyniki matematyka

Szkoła Podstawowa nr 6 : 75,6 %        powiat:64,8 %           województwo :62,4 %

Wyniki j. angielski

Szkoła Podstawowa nr 6 : 87,5 %         powiat:81,0 %           województwo : 77,5%

 



TYTUŁ PRIMUS INTER PARES

Rok Szkolny 2016/2017

 

  • MATEUSZ SERAFIN kat. IV - VI
  • PIOTR GRUCA     kat. I - III


Rok szkolny 2015 / 2016

  • Magdalena  Włodyka kat. IV - VI
  • Zuzanna Ozga       kat. I - III

Rok szkolny 2014 / 2015

  • Dalia Wójcik kat. IV - VI
  • Weronika Gruca kat. I - III

Rok szkolny 2013/2014

  • Franciszek Majka kat. IV - VI

  • Magdalena Włodyka  kat. I - III 

    Rok szkolny 2012/2013

  • Sandra Bogacz kat. IV – VI
  • Aleksandra Cebula kat. I – III
  • Rok szkolny 2011/2012
  • Agnieszka Potok kat. IV – VI

  • Oliwia Torba kat. I – III

  • Rok szkolny 2010/2011

  • Barbara Sikoń kat. IV - VI

  • Franciszek Majka kat I. - III

  • Rok szkolny 2009/2010

  • Barbara Sikoń kat. IV - VI

  • Wojciech Świerk kat I - III

  • Rok szkolny 2008/2009

  • Ewa Napieracz kat. IV - VI

  • Kinga Kozioł kat. I - III


ORGANIZACJA KONKURSU POWIATOWEGO MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZEGO:

 „POWIAT, W KTÓRYM MIESZKAM” - PATRONAT: PREZYDENT MIASTA TARNOBRZEGA, PATRONAT EDUKACYJNY WYDAWNICTWO "NOWA ERA", ORGANIZATOR - EWA OSOWSKA, WIESŁAWA RACHWALSKA - 2005-2012 , EWA OSOWSKA,DAGMARA KILIAS- 2013, EWA OSOWSKA ,AGNIESZKA WRYK - 2015,  2016, AGNIESZKA WRYK, ANNA MROCZEK 2016/2017.

  • I EDYCJA 2005 R.
  • II EDYCJA 2006 R.
  • III EDYCJA 2007 R.
  • IV EDYCJA 2008 R.
  • V EDYCJA 2009 R.
  • VI  EDYCJA 2010 R.
  • VII EDYCJA 2011 R.
  • VIII EDYCJA 2012 R
  • IX EDYCJA 2013 R
  • X EDYCJA 2014 R.
  • XI EDYCJA 2015 R.
  • XII EDYCJA 2016 R.
  • XIII EDYCJA 2017R.

ORGANIZACJA KONKURSU MIĘDZYSZKOLNEGO- ORTOGRAFICZNEGO:

„TO JEST MOJA MAŁA OJCZYZNA”, PATRONAT: PREZYDENT MIASTA TARNOBRZEGA, ORGANIZACJA - WILHELMINA KROPORNICKA,  ALEKSANDRA KWAPISZ, od 2017r. Marzanna Łuczak.

  •  I EDYCJA 2003 R.
  • II EDYCJA 2004 R.
  • III EDYCJA 2005 R.
  • IV EDYCJA 2006 R.
  • V EDYCJA 2007 R.
  • VI EDYCJA 2008 R.
  • VII EDYCJA 2009 R.
  • VIII EDYCJA 2010 R.
  • IX EDYCJA 2011 R.
  • X EDYCJA 2012 R.  
  • XI EDYCJA 2013 R.
  • XII EDYCJA 2014 R  
  • XIII EDYCJA 2015 R.
  • XIV EDYCJA 2016 R.       
  • XIV EDYCJA2017 R.                                                             

Miejski konkurs plastyczny dla przedszkoli

pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega.

Konkurs organizowany przez nauczycieli I etapu kształcenia.

I edycja 2013r. "Taką szkołę polubię".

II edycja 2015 r." Rok Juliana Tuwima".

III edycja 2016 r." Wiosna w kolorowej sukience".


WYSTAWY, WARSZTATY, DEBATY, PLENERY.

  • WARSZTATY RĘKODZIEŁA LUDOWEGO PROWADZONE PRZEZ ARTYSTKĘ LUDOWĄ A. RZESZUT MAJ 2004R. ORGANIZATOR: W. KROPORNICKA, A. KWAPISZ.

  • MINERAŁY POLSKI I ŚWIATA - ZBIORY PRYWATNE MARKA ZDYRSKIEGO; MAJ 2005R. ORGANIZATOR:  E. OSOWSKA, W. RACHWALSKA.

  • STANISŁAW MITYK - MALARSTWO OLEJNE I AKWARELE; CZERWIEC 2005R. ORGANIZATOR: W. KROPORNICKA, A. KWAPISZ.

  • ŚWIĘTO WISŁY - PRELEKCJA P.I. SŁOBODZIŃSKIEGO ICHTIOLOGA PZW I P.S. PIKUSA DZIAŁACZA PZW, WYSTAWA FOTOGRAFII ORAZ BADANIE WODY WISŁY MAJ 2006R. ORGANIZATOR W. RACHWALSKA,  E. OSOWSKA.

  • HISTORIA ZAMKU DZIKOWSKIEGO - PRELEKCJA PANA A. WÓJCIKA MAJ 2006R. ORGANIZATOR W. KROPORNICKA, A. KWAPISZ.

  • UDZIELANIE PIERWSZEJ POMOCY - POKAZ I PRELEKCJA p. STADNIK PRACOWNIKA PCK MAJ 2007R. ORGANIZATOR E. OSOWSKA, W. RACHWALSKA.

  • "DZIEŃ EKOLOGA" - PREZENTACJA MULTIMEDIALNA, WYSTAWA: "ZAKUPY Z WŁASNĄ TORBĄ". PRZEDSTAWIENIE "EKO PAN TADEUSZ" CZERWIEC 2007R. ORGANIZATOR W. RACHWALSKA, E. OSOWSKA.

  • ZALEW MACHOWSKI - WYSTAWA FOTOGRAFICZNA I PRELEKCJA MAJ 2008R. ORGANIZATOR E. OSOWSKA, W. RACHWALSKA.

  • WARSZTATY TEATRALNE PROWADZONE PRZEZ p. K. WISZNIOWSKIEGO MAJ 2008R. ORGANIZATOR   W. KROPORNICKA, A. KWAPISZ.

  • KOMPLEKS PARKOWO - PAŁACOWY W DZIKOWIE - PREZENTACJA MULTIMEDIALNA, WYSTAWA  I PRELEKCJA p. B. CHODOREK MAJ 2008R. ORGANIZATOR E. OSOWSKA, W. RACHWALSKA.

  • "KRÓLOWA ŚNIEŻKA BAJKA INACZEJ" - PRZEDSTAWIENIE O TEMATYCE PROFILAKTYCZNEJ. ORGANIZATOR W. KROPORNICKA, A. KWAPISZ

  • Rok szkolny 2016/2017

  • Warsztaty dziennikarskie prowadzone przez panią Magdalenę Woynarowską, dziennikarkę z redakcji "Gościa Niedzielnego".
  • Lasowiackie warsztaty wielkanocne prowadzone przez panią Ewę Ziętek.
  • Wystawa plastyczna prac uczniów  klas II-VI.

SUKCESY UCZNIÓW PO 2000 ROKU


M A T E M A T Y K A


  • Ordyk Bartłomiej – 2004 r. – finalista III etapu wojewódzkiego konkursu interdyscyplinarnego przyrodniczo - matematycznego op. E. Osowska, W. Rachwalska.
  • Ordyk Bartłomiej – 2004 r. wyróżnienie w międzygminnym konkursie matematycznym „Zabawa z królową nauk” op. E. Osowska.
  • Łukawski Jakub -2004 r. – wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym „Kangur Europejski” op. W. Dąbrowska.
  • Łukawski Jakub-2005 r. - bdb. wynik-miejsce nagrodzone  w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny "-  op.    E. Osowska.
  • Ordyk Krzysztof-2005 r. - wyróżnienie - miejsce nagrodzone w Międzynarodowym Konkursie " Kangur Matematyczny"-   op. E. Osowska.
  • Janik Jan - 2005 r.- II m. w międzygminnym konkursie matematycznym „Zabawa z królową nauk” op. E. Osowska
  • Łukawski Jakub-2005 r. -II m. w międzygminnym konkursie matematyczno - przyrodniczym " Powiat w którym mieszkam"  -op. E. Osowska, W. Rachwalska.
  • Dariusz Borowiec kl. IV - 2006r. - wyróżnienie, miejsce nagrodzone w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"  - op. E. Osowska.
  • Ordyk Krzysztof -kl. V - 2006r. - II miejsce w miejskim Konkursie matematycznym "Co dwie głowy to nie jedna"- op.E. Osowska.
  • Łukawski Jakub - kl. V - 2006r. - II miejsce w miejskim Konkursie matematycznym "Co dwie głowy to nie jedna"- opiekun E. Osowska.
  • Łukawski Jakub - kl VI - 2007r. - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" op. E. Osowska.
  • Krysa Kamil - kl. VI - 2007r - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"op. E. Osowska.
  • Krutysza Tomasz - kl. IV - 2007r.- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" op. E. Osowska.
  • Gajda Alina - kl. V - 2007r.- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" op. E. Osowska.
  • Danielewicz Damian - kl. IV - 2009 r. - I miejsce w powiatowym konkursie matematyczno - przyrodniczym " Powiat, w którym mieszkam" - op. W. Rachwalska, E. Osowska.
  • Sikoń Barbara - kl. VI - 2009r. - II miejsce w powiatowym konkursie matematyczno - przyrodniczym " Powiat, w którym mieszkam" - op. W. Rachwalska, E. Osowska.
  • Krutysza Tomasz - kl. VI - 2009 r. - finalista wojewódzkiego konkursu interdyscyplinarnego matematyczno - przyrodniczego - op. W. Rachwalska, E. Osowska.
  • Wojciech Świerk - kl. IV - 2011 r. - I miejsce w powiatowym konkursie matematyczno - przyrodniczym " Powiat, w którym mieszkam" - op. W. Rachwalska, E. Osowska.
  • Bartosz Brzozowski - kl. IV - 2011 r. wyróżnienie w powiatowym konkursie matematyczno - przyrodniczym " Powiat, w którym mieszkam" - op. W. Rachwalska, E. Osowska.
  • Agnieszka Potok - kl.V - 2011 r. wyróżnienie w miejskim konkursie matematyczno - przyrodniczym " Z mapą po labiryncie matematyki" - op. W. Rachwalska, E. Osowska.
  • Damian Ziętek, Agnieszka  Potok, Kinga Kozioł , Grzegorz  Sitek , Tomasz  Jaskot , Krystian  Wąs – kl. VI – 2012r. - III miejsce w konkursie matematycznym „6 na 6” organizowanym przez Zespół Szkół Społecznych nr 2 w Tarnobrzegu  - op. J. Kalinka
  • Wojciech Świerk kl. V – 2012 r. - III miejsce, a Bartosz Brzozowski kl. V - 2012 r.-   wyróżnienie,  w konkursie matematyczno - przyrodniczym "Z mapą po labiryncie matematyki"
  • Franciszek Majka  kl. IV – 2012 r. - miejsce w powiatowym konkursie matematyczno - przyrodniczym " Powiat, w którym mieszkam" - op. W. Rachwalska, J. Kalinka.    
  •  Paulina Serafin z kl. IV – 2012 r. -  II miejsce w powiatowym konkursie matematyczno - przyrodniczym " Powiat, w którym mieszkam" - op. W. Rachwalska, J. Kalinka
  • Franciszek Majka kl.IV -2012 r.-laureat ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z matematyki "Olimpus"sesji jesiennej-op. E.Osowska.
  • Bartosz Brzozowski kl.V -2012 r.- laureat ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z matematyki "Olimpus" sesji jesiennej-op. E. Osowska.
  • Rok szkolny 2012/2013
  • Dalia Wójcik kl. IV- 2012 r. - laureat ogólnopolskiej olimpiady matematycznej "Olimpus" sesji jesiennej - op. E.Osowska
  • Franciszek Majka kl. V- 2012 r. - laureat ogólnopolskiej olimpiady matematycznej "Olimpus" sesji jesiennej - op. E.Osowska
  • Bartosz Brzozowski kl. VI - 2012 r. - laureat ogólnopolskiej olimpiady matematycznej sesji jesiennej - op.  E.Osowska
  • Maciej Madej kl.VI - 2013 r. - finalista kuratoryjnego konkursu matematycznego - op. E.Osowska.
  • Bartosz Brzozowski,Maciej Madej  kl.VI - 2013 r. - I miejsce w Turnieju Matematycznym Szkoła Podstawowa kontra Gimnazjum  - op. E.Osowska.
  • Tomasz Świątek. Agnieszka Ziętek kl. VI - 2013 r. - 2013 r. II miejsce w Turnieju Matematycznym Szkoła Podstawowa kontra Gimnazjum - op. E.Osowska.
  • Maciej Madej kl.VI-2013 r.- wyróżnienie w Międzynarodowym  Konkursie " Kangur Matematyczny"-op. E. Osowska.
  • Sandra Bogacz kl.IV-2013 r.- laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej "Olimpus"-sesja wiosenna-op. p. E. Osowska.
  • Dawid Danielewicz kl.V-2013 r. -laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej "Olimpus" -sesja wiosenna -op. E. Osowska.
  • Franciszek Majka kl.V-2013 r.-laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej "Olimpus"- sesja wiosenna-op. E. Osowska.
  • Anna Zdyrska kl.IV-2013 r.-II miejsce w powiatowym konkursie matematyczno-przyrodniczym " Powiat,w którym mieszkam "-op. E.Osowska.
  • Bartosz Brzozowski kl.VI-2013 r.-laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej "Olimpus"-sesja wiosenna-op. E. Osowska.

Rok szkolny 2013/2014

  • Hubert Gruca kl. IV-laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej "Olimpus"-sesja jesienna-op.E. Osowska.
  • Sandra Bogacz kl. V- laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej "Olimpus" - sesja jesienna-op. E. Osowska.
  • Franciszek Majka kl. VI - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej "Olimpus"- sesja jesienna-op. E. Osowska. 
  • Adam Ziętek kl. VI - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej "Olimpus" - sesja zimowa- op. E. Osowska.
  • Franciszek Majka kl.VI- laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej "Olimpus"- sesja zimowa-op. E. Osowska.
  • Franciszek Majka-kapitan,drużyna: J. Babula, D. Danielewicz, M. Kata, P. Serafin i A. Ziętek - II miejsce w rejonowym turnieju matematycznym " Sześciu na 6" - op. E. Osowska.
  • Michał Kozioł kl. IV- III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematyczno -Przyrodniczym " Powiat, w którym mieszkam" -op. E. Osowska
  • Hubert Gruca kl. IV - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym " Powiat, w którym mieszkam"- op. E. Osowska
  • Rok szkolny 2014/2015
  • Magdalena Włodyka kl. IV- I m-ce w powiatowym konkursie matematyczno - przyrodniczym "Powiat, w którym mieszkam" - op. E. Osowska
  • Bartosz Baniak- kl. III- tytuł Mistrza Matematyki w miejskim konkursie matematycznym - op. M. Hudela

         Rok szkolny 2015/2016

  • Hubert Gruca- kl. VI- Szkolnym Omnibusem z matematyki i przyrody przedmiotowej olimpiady „ Olimpus" w sesji zimowej - op. E. Osowska
  • Magdalena Włodyka- kl. V- Szkolnym Omnibusem z matematyki i przyrody przedmiotowej olimpiady „ Olimpus" w sesji zimowej - op.E. Osowska
  • Zuzanna Ozga - kl. II- III m-ce w miejskim konkursie klas II " Mistrz Matematyki"- op. I. Trembecka
  • Weronika Gruca - kl. IV- wyróżnienie w powiatowym konkursie matematyczno - przyrodniczym "Powiat, w którym mieszkam" - op. E. Osowska
  • Rok szkolny 2016/2017
  • UCZEŃ KL.II: PIOTR GRUCA I miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym „Mistrz Matematyki" pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega. Opiekun: p. Marzena Hudela
  • Wyróżnienie dla Mateusza Serfina w Miejskim Konkursie na prezentację multimedialną „Mój mistrz – wybitni ludzie powiatu tarnobrzeskiego” Opiekun: p. A. Mroczek

  I N F O R M A T Y K A


  • Janik Jan-2005 r. -I m. w miejskim konkursie na prezentacje multimedialne " Igrzyska Olimpijskie" -op. E. Osowska
  • Wawrzkiewicz Andrzej-2005 r. -I m. w miejskim konkursie na prezentacje multimedialne " Igrzyska Olimpijskie" -op. E. Osowska
  •  J. Janik  -2005r. - II miejsce w międzygminnym konkursie "Zabawa z Królową Nauk" - prezentacje multimedialne -op. E. Osowska
  • Krutysza Tomasz - kl. VI - 2009 r. - IV miejsce w miejskim konkursie informatycznym " Logo sportowe szkoły"- op. E. Osowska.
  • Zdyrski Zygmunt - kl. VI - 2009 r. - IV miejsce w miejskim konkursie informatycznym" Logo sportowe szkoły" - op. E. Osowska,
  • Janik Jan-2005 r. -I miejsce w miejskim konkursie na prezentacje multimedialne " Igrzyska Olimpijskie" -op. E. Osowska,
  • Wawrzkiewicz Andrzej - 2005 r. -I miejsce w miejskim konkursie na prezentacje multimedialne " Igrzyska Olimpijskie" -op. E. Osowska,
  •  Jan Janik  -2005r. - II miejsce w międzygminnym konkursie "Zabawa z Królową Nauk" - prezentacje multimedialne -op. E. Osowska,
  • Krutysza Tomasz - kl. VI - 2009 r. - IV miejsce w miejskim konkursie informatycznym " Logo sportowe szkoły"-  op. E. Osowska,
  • Zdyrski Zygmunt - kl. VI - 2009 r. - IV miejsce w miejskim konkursie informatycznym " Logo sportowe szkoły"- op. E. Osowska,
  • Grzegorz Sitek -  2012 r. -IV miejsce w Konkursie Informatycznym XIV Olimpiady Dzieci i Młodzieży w Tarnobrzegu – op. J. Kalinka,
  • Karol Włodyka -2012 r. -  IV miejsce w Konkursie Informatycznym XIV Olimpiady Dzieci i Młodzieży w Tarnobrzegu - op. J. Kalinka.

  • Rok szkolny 2012/2013
  • Michał Kozioł  - kl.III - III miejsce w Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym na prezentację multimedialną: "Powiat Tarnobrzeski silny tradycją – ukierunkowany w przyszłość” - op. D. Kilias, ks. K.Woś
  • Hubert Gruca - kl.III - III miejsce w Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym na prezentację multimedialną: "Powiat Tarnobrzeski silny tradycją – ukierunkowany w przyszłość” - op. D. Kilias, ks. K. Woś.

Rok szkolny 2013/2014

  • Mikołaj  Jedynak – kl. VI-  II miejsce w Miejskim Konkursie Multimedialnym „ Kopalnia Machów dawniej i dziś” - op. D.Kilias.

  • Marcin Kata - kl.VI-II miejsce w Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym "Znani i nieznani pisarze powiatu tarnobrzeskiego"op.W. Kropornicka i D. Kilias

  • Wiktoria Zając - kl. III- I miejsce w Miejskim Konkursie " Cztery pory roku na monitorze mojego komputera-malowanie na ekranie" dla ucz. I-III klas- op.K. Lis.
  • Małgorzata Wróbel - kl. III- II miejsce w Miejskim Konkursie " Cztery pory roku na monitorze mojego komputera-malowanie na ekranie" dla ucz. I-III klas- op.K. Lis.
  • Pola Bajcarczyk - kl. II- III miejsce w Miejskim Konkursie " Cztery pory roku na monitorze mojego komputera-malowanie na ekranie" dla ucz. I,II,III klas- op. M. Hudela.
  • Paulina Kawęcka- kl. II- wyróżnienie w Miejskim Konkursie " Cztery pory roku na monitorze mojego komputera-malowanie na ekranie" dla ucz. I - III klas- op. M. Hudela.
  • Rok szkolny 2014/2015
  • Dalia Wójcik, M. Ziętek, M. Pitra, M. Serafin- wyróżnienie w konkursie przyrodniczym " Przyjaciel Lasu "pod patronatem Prezydenta RP na prezentację multimedialną- op. A Wryk
  • Rok szkolny 2015/2016
  • Zuzanna Ozga - kl. II - I m-ce w konkursie informatycznym " Cztery pory roku na monitorze mojego komputera"- op. E. Osowska
  • A. Cebula, M. Kozioł, M. Ziętek -II m-ce drużynowe w kat. szk. podstawowych w powiatowym konkursie interdyscyplinarnym  " Znani i nieznani artyści powiatu tarnobrzeskiego" praca konkursowa " Życie na szkle malowane"- op. I. Stępak
                                                             Rok szkolny 2016/2017
  • Uczennica kl. VI  Magdalena Włodyka - wyróżnienie w miejskim konkursie fotograficznym "Co w trawie piszczy?" Opiekun: p. Agnieszka Wryk

J Ę Z Y K   P O L S K I


  • Skroban Daniel – 2002 r. – finalista rejonowego konkursu recytatorskiego op. A. Kwapisz
  • Łukawski Jakub - kl VI - 2007r - finalista Konkursu Humanistycznego  op. A . Kwapisz
  • Krutysza Tomasz - kl. VI - 2008 r. - wyróżnienie w miejskim Konkursie ortograficznym - op. A Kwapisz
  • Sikoń Barbara - kl. IV - 2008 r. - wyróżnienie w miejskim konkursie literackim "Życie bajką pisane" - op. W. Kropornicka.
  • Sikoń Barbara - kl. IV - 2008 r. - wyróżnienie w miejskim konkursie "Moja rodzina" - op. W. Kropornicka.
  • Bogacz Jolanta - kl V - 2008 r. wyróżnienie w miejskim konkursie literackim "Życie bajką pisane" - op. A . Kwapisz.
  • Paweł Sabat -kl V- 2010 r.- I miejsce w regionalnym konkursie „Śladami wielkich rocznic” op. W. Kropornicka
  • Barbara Sikoń- kl V- 2010 r.- I miejsce w regionalnym konkursie „Śladami wielkich rocznic” - op. W. Kropornicka
  • Agnieszka Kata- kl V- 2010 r.- I miejsce w regionalnym konkursie „Śladami wielkich rocznic” - op. W. Kropornicka
  • Damian Danielewicz- kl V- 2010 r.- II miejsce w regionalnym konkursie „Śladami wielkich rocznic” op. W. Kropornicka
  • Anna Olszewska- kl V- 2010 r.- II miejsce w regionalnym konkursie „Śladami wielkich rocznic” -op. W. Kropornicka
  • Barbara Sikoń- kl V- 2010 r.- wyróżnienie w miejskim konkursie „Tarnobrzeg moje miasto” -op. W. Kropornicka
  • Aleksandra Buczek- kl VI- 2010 r.- III miejsce w miejskim konkursie „Tarnobrzeg moje miasto” -op .A. Kwapisz
  • Agnieszka Kata –kl. V – 2010 r. –wyróżnieniew miejskim konkursie "Tarnobrzeg moje miasto" - op. W. Kropornicka
  • Świerk Wojciech – kl. IV – 2011r. – wyróżnienie w miejskim konkursie literackim „ Magiczny świat baśni”- op. A. Kwapisz
  • Włodyka Karol – kl. IV – 2011r. – wyróżnienie w miejskim konkursie literackim „ Magiczny świat baśni”- op. A. Kwapisz
  • Agnieszka Kata – kl. V – 2011r. – II miejsce w miejskim konkursie plastyczno – literackim „ Znam swoje miasto”- op. W. Kropornicka
  • Barbara Sikoń – kl. VI – 2011r. – wyróżnienie w miejskim konkursie plastyczno – literackim „ Znam swoje miasto” - op. W. Kropornicka
  • Barbara Sikoń – kl. VI – 2011r. – I miejsce w IX edycji miejskiego konkursu ortograficznego „ To jest moja mała ojczyzna”- op. W. Kropornicka
  • Damian Ziętek – kl. V – 2011r. – wyróżnienie w IX edycji miejskiego konkursu ortograficznego „ To jest moja mała ojczyzna” - op. A. Kwapisz
  • Tomek Jaskot – kl. VI – 2012 r. – główna nagroda „Tarnobrzeskie straszony" – op. A. Kwapisz
  • Karol Włodyka – kl. V – 2012 r. – I miejsce IV w edycji Międzyszkolnego Konkursu Literackiego "Życie bajką pisane" – op. A. Kwapisz
  • Agnieszka Potok – kl. VI – 2012 r. – III miejsce w IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Literackiego "Życie bajką pisane"– op. A. Kwapisz
  • Paulina Serafin - kl. IV, Tomasz Jaskot- kl. VI , Maciej Madej- kl. V– 2012 r. – wyróżnienia  w IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Literackiego "Życie bajką pisane"– op. A. Kwapisz

Rok szkolny 2012/2013

  •  Aleksandra Cebula, Hubert Gruca i Michał Kozioł – kl.III -  I miejsce w X Miejskich Konfrontacjach z Baśnią i Legendą –  op. W. Dąbrowska.
  • Mateusz Pitra - kl. II - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Ortograficznym - op.K.Lis.
  • Bartosz Brzozowski - kl. VI- wyróżnienie w Miejskim Konkursie Ortograficznym-op.A.Kwapisz.
  • Wojciech Świerk -kl. VI-wyróżnienie w Miejskim Konkursie Ortograficznym-op. A.Kwapisz.

 Rok szkolny 2013/2014

  • Martyna Hędrzak -  kl. III-wyróżnienie w Miejskim Konkursie Recytatorskim "Julian Tuwim -czarodziej słowa"-op. K. Lis.
  • Wiktoria Jajko - kl. III-"Mistrz"w międzyszkolnym konkursie czytelniczym " Już wiem, co to znaczy"- op. K. Lis.
  • Sandra Bogacz – kl. V - I miejsce w Miejskim Konkursie Literackim „ Polskie złoto w Tarnobrzegu”- op. A. Kwapisz
  • Wiktoria Jajko, Magdalena Włodyka i Małgorzata Wróbel - kl.III - III miejsce w XI Miejskich Konfrontacjach z Baśnią i Legendą - op. K. Lis.
  • Mateusz Pitra - kl.III - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Ortograficznym na rok szkolny 2013/14- op. K. Lis

 Rok szkolny 2014/2015

  • Elzbieta Zdyrska- kl.IV-najlepszym czytelnikiem 2014 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr. Michała Marczaka w Tarnobrzegu
  • Małgorzata Ziętek-kl.V-II-mcew w miejskim konkursie literackim dla uczniów szkół podstawowych "Życia bajką pisane"
  • Sandra Bogacz-kl. VI- III m-ce w miejskim konkursie ortograficznym " To jest moja mała ojczyzna" -op. A. Kwapisz

Rok szkolny 2015/2016

  • Magdalena Włodyka-kl.V- II m-ce w konkursie fotograficzno-literackim"Miejsca magiczne w poezji" w III Tarnobrzeskiej Grze Miejskiej"-op. W. Kropornicka
  • Zuzanna Ozga - kl. II- III m-ce w miejskim konkursie ortograficznym klas II - op. I. Trembecka
  • Elżbieta Zdyrska - kl. V- Najlepszym Czytelnikiem Roku 2015 Miejskiej Biblioteki Publicznej Filii nr 3 w Tarnobrzegu - Miechocin
  • Julia Kotarba - kl. V-  II m-ce w Miejskim Konkursie Ortograficznym " To jest moja mała ojczyzna" -op. A. Kwapisz
  • Hubert Gruca - kl. VI- wyróżnienie w Miejskim Konkursie Ortograficznym " To jest moja mała ojczyzna" - op. A. Kwapisz
  • Aleksandra Cebula - kl. VI- I m-ce w powiatowym, grodzkim konkursie " Czytam ze zrozumieniem bajki Stanisława Jachowicza - op. A. Kwapisz
  • Małgorzata Ziętek - kl. VI- wyróżnienie w powiatowym, grodzkim konkursie " Czytam ze zrozumieniem bajki Stanisława Jachowicza - op. A. Kwapisz

Rok szkolny 2016/2017

  • Uczennica kl. VI Julia Kotarba III miejsce w VII Miejskim Dyktandzie  dla Dzieci i Młodzieży. Opiekun: p. dyr. Wilhelmina Kropornicka.
  • II miejsce w Konkursie Literackim "Moja Rodzina" Marta Walska. - op. p. M. Hudela

    Wyróżnienie w Konkursie Literackim "Moja Rodzina" Maja Dąbek. - op. p. M. Hudela



 

H  I S T O R I A


  • III miejsce w Miejskim Turnieju Wiedzy Olimpijskiej - 2006r - ucz. kl IV, V - B. Sawicka.
  • Barbara Sikoń - kl V – 2010 r.- III miejsce w miejskim konkursie „Patroni naszych szkół”- op. B. Sawicka
  • Barbara Sikoń - kl. VI - 2011r. Laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie - op. B. Sawicka.
  • Barbara Sikoń - kl.VI - 2011 r.- I miejsce w Miejskim Konkursie Historycznym "Patroni naszych szkół"- op. B. Sawicka.
  • I miejsce dla Drużyny Szkoły Podstawowej nr 6 w Miejskim Konkursie Historycznym "Patroni naszych szkół"- 2011r. Skład drużyny: Barbara Sikoń - kl.VI, Kinga Kozioł- kl. V, Agnieszka Potok - kl.V. - op.B. SawickaV

Rok szkolny 2013/2014

  • Marcin Kata - kl. VI - finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie - op. B. Sawicka.
  • Marcin Kata - kl. VI-miejskiego konkursu pt " Kawalerowie Orderu Virtuti Militari"- op. B. Sawicka


    Rok szkolny 2014 / 2015  

  • I miejsce drużynowe w kategorii szkół podstawowych w Tarnobrzeskiej Grze Ulicznej " Bohaterowie Tarnobrzeskich Ulic". Skład drużyny Aleksandra Cebula, Hubert Gruca, Michał Kozioł - kl. V, Oliwia Torba, Dalia Wójcik - kl. VI - op. I. Stępak 

  • Hubert Gruca- kl. V- I m-ce w miejskim konkursie historycznym "Kawalerowie Virtuti Militari Ziemi Tarnobrzeskiej" - op. I. Stępak           


    Rok szkolny 2015/2016  

  • Małgorzata Wróbel- kl. V- III m-ce w miejskim konkursie historycznym " Stanisław Jachowicz i jego czasy"- op. I. Stępak
                                                               Rok szkolny 2016/2017
  • Uczennice kl. VI Małgorzata Wróbel, Wiktoria Zając, Elżbieta Zdyrska: III miejsce w grze miejskiej "Śladami Michała Marczaka" op. p. Iwona Stępak

P R Z Y R O D A


  • Łukawski Dawid – 2002 r. – wyróżnienie w I edycji rejonowego konkursu ekologicznego „Przyjaciel Przyrody”  op. W. Rachwalska
  • Sabat Dawid – 2003 r. – II m. w II edycji rejonowego konkursu ekologicznego „Przyjaciel Przyrody” op. W. Rachwalska
  • Mróz Łukasz – 2003 r. –wyróżnienie w III edycji rejonowego konkursu ekologicznego „Przyjaciel Przyrody”  op. W. Rachwalska
  • Wiączek Krzysztof – 2004 r. – II m. w III edycji rejonowego konkursu ekologicznego „Przyjaciel Przyrody” op. W. Rachwalska
  • Ordyk Bartłomiej – 2004 r. – finalista III etapu wojewódzkiego konkursu interdyscyplinarnego przyrodniczo - matematycznego op. E. Osowska, W. Rachwalska
  • Łukawski Jakub-2005 r. -II miejsce w międzygminnym konkursie matematyczno - przyrodniczym "Powiat ,w którym mieszkam" -op. E. Osowska, W. Rachwalska
  • WiączekKrzyszfof  - 2005 r. -I m. w Konkursie Rejonowym "Jak widzisz w przyszłości swoje środowisko" op. W. Rachwalska
  • Wiączek Krzysztof- 2005 r. -bdb. wynik miejsce nagrodzone. w Krajowym Konkursie Ekologicznym "Eko Planeta"  op. W. Rachwalska
  • Pasek Małgorzata- 2005 r. -wyróżnienie-miejsce nagrodzone w Krajowym Konkursie Ekologicznym "Eko Planeta"   op. W. Rachwalska
  • Hędrzak Jakub- 2005 r. -wyróżnienie - miejsce nagrodzone w Krajowym Konkursie Ekologicznym "Eko Planeta"    op. W. Rachwalska
  • Janik Jan 2005 r. -wyróżnienie- miejsce nagrodzone w Rejonowym Konkursie Ekologicznym "Wyszukujemy dzikie wysypiska" op. W. Rachwalska
  • Bartłomiej Bereś kl. V - I miejsce w Rejonowym Konkursie Ekologicznym "Wyszukujemy Dzikie Wysypisko" opiekun W. Rachwalska; 2006r.
  • Krzysztof Ordyk kl. V - II miejsce w Rejonowym Konkursie Ekologicznym "Płonące trawy"; 2005r.
  • Kamila Krutysza kl. V - wyróżnienie w Rejonowym Konkursie Ekologicznym "Płonące trawy"; 2005r.
  • Krzysztof Ordyk kl. V - I miejsce w Rejonowym Konkursie Ekologicznym "Przyjaciel Przyrody" opiekun W. Rachwalska- 2006r.
  • Jakub Łukawski kl. V - wyróżnienie w Rejonowym Konkursie Ekologicznym "Przyjaciel Przyrody" opiekun W. Rachwalska- 2006r.
  • Łukawski. J. - kl. V. - 2006r.- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Eko - Planeta - op. W. Rachwalska.
  • Łukawski Jakub - kl. VI - 2007 r. - wyróżnienie w Krajowym Konkursie Ekologicznym EKO - Planeta - op. W . Rachwalska.
  • Zdyrska Natalia - kl. VI - 2007 r. - wyróżnienie w Rejonowym Konkursie Ekologicznym "Przyjaciel Przyrody" op. W .Rachwalska.
  • Łukawski Jakub - kl. VI - 2007 r. - wyróżnienie w Rejonowym Konkursie Ekologicznym "Przyjaciel Przyrody" op. W .Rachwalska.
  • Ordyk Krzysztof -kl VI - 2007r - I miejsce w Miejskim Radiowym Konkursie Ekologicznym "Chrońmy Przyrodę"op. W .Rachwalska.
  • Bogacz Anna kl VI - 2007r - I miejsce w Miejskim Radiowym Konkursie Ekologicznym "Chrońmy Przyrodę"op. W .Rachwalska.
  • Krycia Piotr kl VI - 2007r - I miejsce w Miejskim Radiowym Konkursie Ekologicznym "Chrońmy Przyrodę"op. W .Rachwalska.
  • Łukawski Jakub kl VI - 2007r - I miejsce w Miejskim Radiowym Konkursie Ekologicznym "Chrońmy Przyrodę"op. W .Rachwalska.
  • Sikoń Barbara - kl. IV - 2008 r. - II Miejsce w miejskim konkursie wiedzy o zdrowiu "Żyj zdrowo"  op. W. Rachwalska.
  • Danielewicz Damian - kl. IV - 2008 r. - II miejsce w miejskim konkursie wiedzy o zdrowiu "Żyję zdrowo" op . W. Rachwalska.
  • Olszewska Anna - kl. IV - 2008 r. - II miejsce w miejskim konkursie wiedzy o zdrowiu "Żyję zdrowo" op . W. Rachwalska.
  • Danielewicz Damian - kl. IV -2009 r - I miejsce w powiatowym konkursie matematyczno - przyrodniczym "Powiat, w którym mieszkasz" - op. W. Rachwalska, E. Osowska.
  • Sikoń Barbara - kl. IV - 2009 r. - II miejsce w powiatowym konkursie matematyczno - przyrodniczym "Powiat, w którym mieszkasz" -op. W. Rachwalska, E. Osowska.
  • Krutysza Tomasz - kl. VI - 2009 r. - finalista wojewódzkiego konkursu interdyscyplinarnego matematyczno - przyrodniczego - op. W. Rachwalska, E. Osowska.
  • Arianna Redestowicz - kl V – 2010 r. –I miejsce w powiatowym konkursie „Jak widzisz w przyszłości swoje środowisko”    - op.  W. Rachwalska
  • Paweł Sabat -  kl V – 2010 r. – II miejsce w rejonowym konkursie fotograficznym „Przyroda w czterech porach roku” -  op.  W. Rachwalska
  • Barbara Sikoń - kl V – 2010 r.- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Eko-Planeta”- op. W. Rachwalska
  • Uczniowie klas IV - VI  -2010r. - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie "Czysty las" kategoria: Leśna edukacja dzieci.
  • Agnieszka Potok - kl V - 2010r. - I miejsce w rejonowym konkursie plastycznym "Jak widzisz w przyszłości swoje środowisko?" - op. W. Rachwalska.
  • Paweł Sabat - kl. VI - 2010r. - I miejsce w rejonowym konkursie fotograficznym "Wyszukujemy dzikie wysypiska" - op.   W . Rachwalska.
  • Aleksandra Szczerba - kl. V - 2010r. - wyróżnienie w rejonowym konkursie fotograficznym "Cztery pory roku". - op. W.Rachwalska
  • Wojciech Świerk - kl. IV- 2011- I miejsce w miejskim konkursie "Żyję zdrowo" -op. W. Rachwalska, P. Kałdon.
  • Barbara Sikoń – kl. VI – 2011r. – bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie „Ekoplaneta” - op. W. Rachwalska

Rok szkolny 2012/2013

  • Nikodem Kłósek - kl. IV- 2013- II miejsce w rejonowym konkursie fotograficznym " Mój zwierzak w obiektywie" op. W. Rachwalska
  • Natalia Podkowa. Oliwia Torba, Dalia Wójcik- 2013-II miejsce w miejskim konkursie " Bezpieczeństwo i zdrowie przede wszystkim"- op. p. B. Reczek
  • Wojciech Świerk-kl. VI-2013-bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie "EKO-PLANETA"op. W. Rachwalska.
  • Karol Włodyka-kl.VI-2013- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie " EKO=PLANETA"op. W. Rachwalska.
  • Anna Zdyrska-kl.IV-2013 r.-II miejsce w powiatowym konkursie matematyczno-przyrodniczym "Powiat, w którym mieszkam"-op. W. Rachwalska.

   Rok szkolny 2013/2014

  • Aleksandra Cebula kl. IV-laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej "Olimpus" sesja jesienna - op. D. Kilias.
  • Hubert Gruca kl. IV-laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej "Olimpus" sesja jesienna - op. D. Kilias.
  • Małgorzata Ziętek kl. IV-laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej "Olimpus" sesja jesienna - op. D. Kilias.
  • Marcin Kata kl. VI-laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej "Olimpus" sesja jesienna -op. D. Kilias.
  • Adam Ziętek kl.VI- laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej "Olimpus" sesja jesienna -op.D. Kilias.
  • Hubert Gruca kl.IV - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej "Olimpus" sesja zimowa -op.D. Kilias.
  • Adam Ziętek kl.VI - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej " Olimpus" sesja zimowa - op.D. Kilias
  • Marcin Kata kl.VI - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej " Olimpus" sesja zimowa - op.D.Kilias
  • Jakub Babula kl.VI - II miejsce w konkursie fotograficznym pt. "Wyszukujemy dzikie wysypiska" - op.D. Kilias
  • Natalia Podkowa, Oliwia Torba i Dalia Wójcik- kl. V - III miejsce  w III Miejskim Konkursie „ Bezpieczeństwo i zdrowie przede wszystkim” - op. B. Reczek.
  • Małgorzata Ziętek kl.IV - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej "Olimpus" sesja wiosenna - op.D. Kilias
  • Michał Kozioł- kl. IV- III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym " Powiat, w którym mieszkam" op. D. Kilias
  • Hubert Gruca kl. IV- wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym " Powiat, w który mieszkam" op. D. Kilias.

Rok szkolny 2014/2015

  • Magdalena Włodyka- kl. IV -wyróżnienie w konkursie plastycznym "Eko Zimorodek" przez Regionalne Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 - op. A. Wryka
  • Magdalena Włodyka -kl.IV- I m-ce w powiatowym konkursie matematyczno-przyrodniczym "Powiat, w którym mieszkam"- op. A Wryk
  • H. Gruca -kl. V - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Przyrody "Olimpus" w sesji wiosennej -op. A. Wryk

Rok szkolny 2015/2016

  • Wiktoria Jajko, Magdalena Włodyka i Małgorzata Wróbel - kl. V- II m-ce w konkursie wojewódzkim dotyczącym skutków palenia papierosów oraz zaleceń Europejskiego kodeksu Walki z Rakiem - op. A. Włodyka
  • Weronika Gruca- kl. IV-laureatka przedmiotowej olimpiady „ Olimpus" z przyrody w sesji zimowej- op. A. Wryk
  • Hubert Gruca- kl. VI-laureat przedmiotowej olimpiady „ Olimpus" z przyrody w sesji zimowej- op. A. Wryk
  • Hubert Gruca- kl. VI- Szkolnym Omnibusem z matematyki i przyrody przedmiotowej olimpiady „ Olimpus" w sesji zimowej - op. A. Wryk
  • Magdalena Włodyka- kl. V- Szkolnym Omnibusem z matematyki i przyrody przedmiotowej olimpiady „ Olimpus" w sesji zimowej - op. A. Wryk
  • Małgorzata Włodyka- kl. V- wyróżnienie w konkursie fotograficznym " Ptaki w mieście " org. przez Regionalne Centrum Promocji Natura 2000- op. a. Wryk
  • Rok szkolny 2015/2016  

    Małgorzata Wróbel- kl. V- III m-ce w miejskim konkursie historycznym " Stanisław Jachowicz i jego czasy"- op. I. Stępak

  • Rok szkolny 2016/2017
  • UCZENNICA KL.V: WERONIKA GRUCA wyróżnienie w  konkursie wiedzy o mleku pasteryzowanym pod patronatem Fundacji „Mleko dla szkół”. Opiekun: p. Agnieszka Wryk
  • Uczennica kl. VI  Magdalena Włodyka - wyróżnienie w miejskim konkursie fotograficznym "Co w trawie piszczy?" Opiekun: p. Agnieszka Wryk
  • Laureaci ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej Olimpus z przyrody - jesień 2016: Justyna Łukawska, Bartosz Baniak, Igor Włodarczyk.

J Ę Z Y K   N I E M I E C K I


  • Budde Karolina – 2000 r. – finalistka wojewódzkiej olimpiady

J Ę Z Y K  A N G I E L S K I


  • II miejsce w Miejskim Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych "Europa nasz wspólny dom" 2005r. opiekun M. Hudela, T. Łukawska.
  • Certyfikat jakości pracy: European Language Label za nowatorskie rozwiązania w nauczaniu j. angielskiego; 2005r.
  • Łukawski Jakub - kl. V - 2006r. - III miejsce w Ogólnopolskim konkursie języka angielskiego "Oxford Plus" - op. T. Łukawska
  • Napieracz Ewa - kl. V - 2009 r. - finalistka wojewódzkiego konkursu piosenki angielskiej op. T. Sawicki.
  • Napieracz Ewa - kl. V - 2009 r. I miejsce w miejskim konkursie piosenki angielskiej - op. T. Sawicki.
  • Ewa Napieracz - kl VI – 2010 r.- I miejsce w miejskim konkursie piosenki angielskiej kat. IV - VI - op. T. Sawicki
  • Aleksandra Kalinka - kl.III - 2010 r. - I miejsce w miejskim konkursie piosenki angielskiej  kat. I - III - op. T. Sawicki
  • Barbara Sikoń - kl. VI - 2011r. - finalistka wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego - op. T. Sawicki
  • Wiktoria Kowalska – kl. VI – 2011r. – II miejsce w miejskim konkursie piosenki angielskiej „YOU CAN SING” – op. T. Sawicki
  • Jolanta Giza – kl. VI – 2012 r. – I miejsce w miejskim konkursie piosenki angielskiej „YOU CAN SING” – op. T. Sawicki

  • Rok szkolny 2012/2013
  • Franciszek Majka  – kl. V – 2013 r. – I miejsce w miejskim konkursie języka angielskiego "The Poetry Corner Competition – Nature Edition" – op. T. Sawicki
  • Monika Krysa i Paulina Serafin z klasy V –  2013r. – wyróżnienie w miejskim konkursie języka angielskiego "The Poetry Corner Competition – Nature Edition" – op. T. Sawicki
  • Wojciech Świerk – kl. VI  – 2013 r. – finalista konkursu języka angielskiego organizowanego przez Rzeszowskie Kuratorium Oświaty – op. T. Sawicki
  • Jakub Babula - kl. V , Bartosz Brzozowski – kl. VI – wyróżnienia  w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego „British and American Culture Competition” – op. Tomasz Sawicki.
                                                        
    Rok szkolny 2013/2014
  • Hubert Gruca kl. IV-laureat Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego "Olimpus" sesja jesienna- op. T.Sawicki
  • Franciszek Majka kl.VI - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego "Olimpus" sesja zimowa - op. T. Sawicki
  • Paulina Serafin kl.VI - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego " Olimpus" sesja zimowa - op. T. Sawicki
  • Dalia Wójcik kl.VI - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego " Olimpus" sesja zimowa - op. T. Sawicki
  • Jakub Babula kl. VI- II m-ce w miejskim konkursie " British and American Culture Competition"- op. T.Sawicki
  • Franciszek Majka kl. VI- wyróżnienie w miejskim konkursie "British and American Culture Competition"- op. T. Sawicki
  • Franciszek Majka kl.Vi- finalista konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Rzeszowskie Kuratorium Oświaty - op. T. Sawicki

    Rok szkolny 2014/2015
  • Magdalena Włodyka kl. IV laureatka konkursu miejskiego plastyczno - językowego "Magic Card" - op. T. Sawicki
  • H. Gruca kl. V- laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowe z j. angielskiego "Olimpus" w sesji wiosennej-  op. T. Sawicki
    Rok szkolny 2015 /2016
  • Aleksandra Cebula i Hubert Gruca kl. VI - III m-ce drużynowe w miejskim konkursie języka angielskiego " British Culture Competition"- op. T. Sawicki

Rok szkolny 2016 /2017

Julia Kotarba i Magda Włodyka zostały laureatkami miejskiego konkursu z języka angielskiego "The Poetry Corner Competition" organizowanego przez SP 7. - opiekun p. T. Sawicki 


  • Wiączek Krzysztof – 2003 r. – III m. w regionalnym konkursie piosenki angielskiej op. P. Cieśla
  • Wiączek Krzysztof – 2003 r. – finalista II etapu konkursu piosenki „Wygraj sukces” op. E. Wiączek
  • Piwińska Sylwia – 2004 r. – II m. w diecezjalnym konkursie piosenki religijnej op. W. Dąbrowska
  • Janik Małgorzata – 2004 r. – II m. w diecezjalnym konkursie piosenki religijnej op. W. Dąbrowska
  • Giza Katarzyna kl. VI - 2006r - wyróżnienie w Przeglądzie Piosenki Ekologicznej - op. W. Dąbrowska
  • Piwińska Sylwia kl. V - 2006r - wyróżnienie w Przeglądzie Piosenki Ekologicznej - op. W. Dąbrowska
  • Napieracz Ewa - kl. II - 2006r. - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek - op. W. Dąbrowska
  • Napieracz Ewa - kl. V 2008 r. - II miejsce w miejskim konkursie piosenki patriotycznej - op. W. Dąbrowska, T. Sawicki.
  • Giza Jolanta - kl. III - 2008 r. - II miejsce w miejskim konkursie piosenki patriotycznej - op. W. Dąbrowska, T. Sawicki.
  • Napieracz Ewa - kl. V - 2009 r. - finalistka konkursu piosenki " Wygraj sukces" - op. W. Dąbrowska
  •  Napieracz Ewa - kl. V - 2008 r. -wyróżnienie w miejskim onkursie "Śpiewajmy kolędy i pastorałki" - op. W. Dąbrowska.
  • Jolanta Giza – kl. IV– 2010 r.- III miejsce w miejskim konkursie piosenki i pieśni patriotycznej- op. W. Dąbrowska,T. Sawicki
  • Jolanta Giza – kl. VI – 2012 r. – III miejsce VI edycji Miejskiego Konkursu Piosenki Patriotycznej – op. T. Sawicki

Rok 2016/2017

UCZENNICA KL.V: JUSTYNA ŁUKAWSKA II miejsce w Miejskim Konkursie Piosenki Papieskiej pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega. Opiekun: ks. Wiesław Jurek

UCZEŃ KL.VI: MATEUSZ PITRA wyróżnienie w kwalifikacjach wstępnych 22 konkursu piosenki „WYGRAJ SUKCES” pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega. Opiekun: p. dyr. W. Kropornicka, p. W. Dąbrowska


 

T E C H N I K A


Rok szkolny 2013/2014

  • Oliwia Torba -kl. V-2014 r.-III miejsce w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym -op. B. Reczek
  • Adam Ziętek - kl. VI, Małgorzata Ziętek - kl. IV- III miejsce drużynowe w Turnieju Straży Pożarnej - op. H. Ziętek


  • Rok szkolny 2014/2015
  • Wiktoria Kolano,Justyna Łukawska, Kacper Mroziński. Oskar Wołczyński  ucz. kl. III- II miejsce w XI Drużynowym Turnieju Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego dla klas I-III " Bezpieczna droga do szkoły op. M. Hudela.
  • Magdalena Włodyka -kl. IV - wyróżnienie w miejskim konkursie origami "Magiczny Świat Origami" op. I. Kołodziej
  • N. Podkowa, O. Torba, D. Wójcik-kl. VI- II m-ce w miejskim konkursie " Bezpieczeństwo i zdrowie przede wszystkim" -op. B. Reczek
  • A. Cebula, M. Ziętek- kl.V -III m-ce w ogólnopolskim turnieju wiedzy pożarniczej " Młodzież zapobiega pożarom"-op. H. Ziętek

Rok 2015/2016

  • Wyróżnienie w Konkursie technicznym "Moja Rodzina" Zuzanna Bogacz. - op. p. M. Hudela

P L A S T Y K A


  • Piwińska Renata– 2005r. – wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym -"Wizerunek Anioła"- op. K. Lis
  • Piwińska Renata – 2005r. – I m. w miejskim konkursie plastycznym -"Projekt karty bożonarodzeniowej"- op. K. Lis
  • Gajda Alina– 2005r. – wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym -"Wizerunek Anioła"- op. K. Lis
  • Krutysza Joanna– 2005r. – wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym -"Jest rok 2025. Tak wygląda moje miasto."-   op. P. Kałdon
  • Pasek Małgorzata– 2005r. – II m. w miejskim konkursie plastycznym -"Europa nasz wspólny dom."- op. P. Kałdon
  • Barnaś P. - kl. II - 2006r. - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Fotograficznym "Znam swoje miasto" - op. J.  Trembecka
  • Wąs Dominika - kl. IV - 2007r - I miejsce w Rejonowym Konkursie Fotograficznym wyszukujemy dzikie wysypiska - op. W .Rachwalska.
  • Łukaszek Katarzyna - kl. VI - 2007r. - II miejsce w Rejonowym Konkursie Plastyczno -Opisowym "Płonące trawy" - op. W .Rachwalska.
  • Janik Małgorzata kl. VI - 2007r - I miejsce w Rejonowym Konkursie Plastycznym "Jak widzę w przyszłości swoje środowisko- op. W .Rachwalska.
  • Zdyrska Natalia - kl VI - 2007 r- I miejsce w Krajowym Konkursie Plastycznym "Nie taki wąż straszny" - op. W .Rachwalska.
  • Bogacz Monika kl. V- 2007 r- I miejsce w Krajowym Konkursie Plastycznym "Nie taki wąż straszny" - op. W .Rachwalska.
  • Zięba Justyna kl. V - 2007 r - II miejsce w Krajowym Konkursie Plastycznym " Nie trujcie" op. W Rachwalska , P. Kałdon.
  • Sikoń Barbara - kl. IV - 2008 r. - III miejsce w Miejskim Konkursie plastycznym "Zyję zdrowo" - op. A. Majka
  • Danielewicz Damian kl. IV - 2008 r. - III miejsce w Miejskim Konkursie plastycznym "Zyję zdrowo" - op. A. Majka
  • Olszewska Anna kl. IV - 2008 r. - III miejsce w Miejskim Konkursie plastycznym "Zyję zdrowo" - op. A. Majka
  • Boroń Klaudia - 2008 r. -I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym "Kartka bożonarodzeniowa" - op. A .Majka.
  • Danielawicz Damian - 2008 r. -I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym "Kartka bożonarodzeniowa" - op. A .Majka.
  • Czosnek natalia - kl . IV - 2008 r. - I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym " Świat w kolorach tęczy" - op. A .Majka.
  • Redestowicz Arianna - kl. IV - 2008 r. - wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Świat w kolorach tęczy" - op. A .Majka.
  • Danielewicz Damian - kl. IV - 2008 r. - wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Świat w kolorach tęczy" - op. A .Majka.
  • Kalinka Aleksandra - III miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Tajemnice zamków" -op. I. Trembecka.
  • Rawska Katarzyna - III miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Tajemnice zamków" -op. I. Trembecka
  • Arianna Redestowicz- kl V – 2010 r. –I miejsce w powiatowym konkursie „ Jak widzisz w przyszłości swoje środowisko”- op. A. Majka, W. Rachwalska
  • Karol Włodyka - kl. IV - 2011 r. - I miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Magiczny świat baśni" -op.P.Kałdon.
  • Napieracz Ewa - kl. V - 2008 r. -wyróżnienie w miejskim konkursie "Śpiewajmy kolędy i pastorałki" - op. W. Dąbrowska.
  • Jolanta Giza – kl. IV– 2010 r.- III miejsce w miejskim konkursie piosenki i pieśni patriotycznej - op. W. Dąbrowska, T. Sawicki
  • Barbara Stec, Agnieszka Potok i Aleksandra Szczerba – kl. VI -  I miejsce w konkursie plastycznym w eliminacjach szkolnych  XIV Olimpiady Dzieci i Młodzieży w Tarnobrzegu.
  • Agnieszka Potok – kl. VI– 2012 r - III miejsce w konkursie plastycznym „20 lat Państwowej Straży  Pożarnej – Jak nas widzą ,tak nas malują”.

Rok szkolny 2012/2013

  • Karolina Wróbel - kl. VI - 2012 r. - II miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Ratownictwo w oczach dzieci" - op. K. Lis
  • Monika Krysa - kl. V -2012 r. - wyróżnienie w XII edycji ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł"- op. W.Rachwalska
  • Franciszek Majka - kl.V - 2012 r. - wyróżnienie w XII edycji ogólnopolskiej kampanii " Zachowaj Trzeźwy Umysł" - op. W.Rachwalska
  • Agnieszka Ziętek - kl. VI - 2012r. - II miejsce w konkursie " Mój Tarnobrzeg - moje wspomnienie" - op. K. Lis
  • Sandra Bogacz -  kl.IV - 2012r. - I miejsce w rejonowym konkursie plastycznym pt." Kocham zwierzęta" - op. W. Rachwalska.
  • Aleksandra Cebula - kl. III - 2013r. -  III miejsce w miejskim konkursie " Krajobraz w zimowej szacie" - op. I. Trembecka.
  • Bartosz Brzozowski- kl.VI -2013r.- II m-ce w miejskim konkursie " W Magicznym Świecie Origamii"-op.A. Kwapisz.

Rok szkolny 2013/2014

  • Dalia Wójcik - kl. V - 2013r. - III miejsce w miejskim konkursie plastycznym pt. " Szkoła Przeszłości "- op. K.Lis
  • Pola Bajcarczyk - kl. II- wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym "Zawsze Razem"-op. I. Trembecka.

Rok szkolny 2014/2015

  • Aleksandra Cebula -kl. V -2014 r. -III m-ce w konkursie plastycznym "Mój pies, moje obowiązki" - op. K. Lis
  • Wiktoria Kolano-kl.III-2015 r.-III m-ce w powiatowym konkursie plastycznym " Jestem Ekobohaterem - segreguję śmieci"-op. M. Hudela
  • Magdalena Włodyka -kl. IV - I m-ce  w konkursie plstycznym "Eko- Żubr- org. LOP i Pracownia Regio Ars-op. A. Wryk
  • Aleksandra Cebula - kl. V- II m-ce w konkursie  plastycznym "Eko -Żubr -org. LOP i Pracownia Regio Ars- op. A. Wryk

Rok 2015/2016

  • Magdalena Włodyka - kl. V- II m-ce w konkursie fotograficzno-literackim "Miejsca magiczne w poezji ukryte" w III Tarnobrzeskiej Grze Miejskiej II miejsce w konkursie fotograficzno-literackim "Miejsca magiczne w poezji ukryte" w III Tarnobrzeskiej Grze Miejskiej- op. W. Kropornicka
  • Magda Włodyka z kl. V -III m-ce w Miejskim Konkursie Plastycznym " Dobre maniery nie są mi obce" w ramach projektu " Obycie ułatwia życie"-op. I. Kołodziej
  • Wiktoria Zając z kl. V -III wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym " Dobre maniery nie są mi obce" w ramach projektu " Obycie ułatwia życie"-op. I. Kołodziej
  • Magdalena Włodyka kl. V- wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Świat w kolorach tęczy"- op. I. Kołodziej
  • Magdalena Włodyka kl. V - I m-ce w konkursie plastycznym " Lata osa koło nosa" -op. A. Wryk

Rok 2016/2017

Uczennica kl. VI Magdalena Włodyka: II miejsce w eliminacjach powiatowych wojewódzkiego konkursu plastycznego "Bezpieczne wakacje 2016" op. p. Katarzyna Lis

III miejsce w Konkursie Plastycznym "Moja Rodzina" Izabela Wójcik. - op. p. M. Hudela


 

S P O R T


  • Maciej Rawski - 2006 r. - I miejsce w Amatorskich Zawodach Pływackich opiekun T. Włodarczyk.
  • Janik Małgorzata - 2006 r. - I miejsce w Amatorskich Zawodach Pływackich opiekun T. Włodarczyk.
  • Bartłomiej Bereś kl. V - 2006 r.- II miejsce w Miejskim Turnieju "Rowerowy tor przeszkód" - op. T. Włodarczyk.
  • Janik Małgorzata - kl. V - II miejsce w Miejskim Turnieju "Rowerowy tor przeszkód" - op. T. Włodarczyk.
  • Bogacz Monika - 2006r - III miejsce w IX Letniej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży w skoku w dal - op. T. Włodarczyk.
  • Bogacz Monika - 2006r - II miejsce w IX Letniej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży w biegu na 60m - op. T. Włodarczyk.
  • kl I - III - 2007r. III miejsce w Miejskim Między-świetlicowym Turnieju Sportowym - op. W. Dąbrowska
  • Dorian Chołuj, Bartłomiej Kawęcki i Damian Ziętek – 2012 -  I miejsce w miejskich eliminacjach "Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym" - op. M.Jedliński.

Rok szkolny 2012/2013

  • Torba Oliwia - 2012r. - kl. IV - I miejsce w "Indywidualnym Biegu Przełajowym" - op. M. Jedliński
  • Hubert Gruca - kl. III. Damian Danielewicz , Kacper Gajda,Krystian Kolano, Przemysław Zając- kl.V- I miejsce w turnieju Ministrantów i Lektorów dekanatu Tarnobrzeg Południe op. ks. K. Woś

 Rok szkolny 2013/2014

    • Kolano Krystian, Gajda Kacper, Zając Przemysław, Danielewicz Dawid, Kata Marcin, Świnicki Kacper, Ziętek Adam  i Gruca Hubert - II miejsce w Dekanalnym Turnieju Piłki Halowej Liturgicznej Służby Ołtarza – op. Ks. Paweł Iskra
    • J. Babula, K. Gajda, M. Kata, K. Kolano, F. Majka, K. Świnicki, P. Zając i A, Ziętek - II miejsce w miejskim turnieju unihokeja chłopców - op. M. Jedliński
    • Rok szkolny 2014/2015
    • Oliwia Torba - II miejsce w biegu na dystansie 600 m. w kategorii dziewcząt - op. M. Jedliński
    • Adam Świerk, Hubert Gruca, Michał Kozioł, Nikodem Kłusek, Jakub Mazur- II miejsce w Dekanalnym Turnieju Piłki Halowej Liturgicznej Służby Ołtarza -op. ks. Paweł Iskra
    • Wiktoria Jajko, Julia Kotarba ,Anna Pięta, Magdalena Włodyka ,Małgorzata Wróbel i Wiktoria Zając-III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Trójboju lekkoatletycznym dziewcząt- op. Mariusz Jedliński.
    • Szkolna drużyna : M. Pitra, A. Świerk, H. Gruca, M. Kozioł, D. Tomczyk, N. Kłusek, K. Krutysza, M. Łączak, J. Mazur- III m-ce w miejskim turnieju piłkarskim - op. M. Jedliński
    • Drużyna:D. Wójcik, N. POdkowa, M. Wróbel, M. Włodyka, W. Zając, P. Kawęcka, P. Gajda, H. Gruca - III m-ce na torze przeszkód zorganizowanym przez MOSiR -op. M. Jedliński
    • Rok szkolny 2015/2016
    • Wiktoria Zając- kl. V - III m-ce w Miejskich Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych w skoku w dal -op. M. Jedliński
    • Magdalena Szczęsna- kl. VI-I m-ce na dystansie K-1 /2000 m w kategorii Młodziczek w zawodach kajakowych o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego
    • Magdalena Szczęsna- kl. VI-II m-ce na dystansie  K-1/200 m w kategorii Juniorek Młodszych w zawodach kajakowych o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego
    • Magdalena Szczęsna- kl. VI-III m-ce na dystansie  K-1/500 m w kategorii Juniorek Młodszych w zawodach kajakowych o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego
    • Magdalena Szczęsna- kl. VI-III m-ce na dystansie  K-2/2000 m w kategorii Młodziczek
    • Magdalena Szczęsna- kl. VI- I miejsce w II Mistrzostwach Tarnobrzega w Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt na dystansie 1000 m - op. M. Jedliński
    • Dawid Tomczyk (kl. VI), Mateusz Serafin (kl. V), Mateusz Pitra (kl. V), Igor Włodarczyk (kl. V), Adam Świerk (kl. V), oraz Oskar Wołczyński (kl. IV) -III m-ce w Dekanalnym Turnieju Piłki Halowej Ministrantów i Lektorów- op. ks. P. Iskra
    • Magdalena Szczęsna -kl VI- I m-ce w Otwartych Zawodach Kajakarskich w Rzeszowie na dystansie K-1/2000 m w kategorii Młodziczek
    • Magdalena Szczęsna -kl VI- I m-ce w Otwartych Zawodach Kajakarskich w Rzeszowie na dystansie K-1/200 m w kategorii Młodziczek
    • Magdalena Szczęsna -kl VI- II m-ce w Otwartych Zawodach Kajakarskich w Rzeszowie na dystansie K-1/500 m w kategorii juniorek młodszych
    • Magdalena Szczęsna -kl VI- II m-ce w Otwartych Zawodach Kajakarskich w Rzeszowie na dystansie K-1/200 m w kategorii juniorek młodszych
Copyright 2011 Sukcesy Uczniów. Custom Footer text
Joomla templates 1.7 by Hostgator