poniedziałek, 26 lutego 2024

Imieniny:  Miroslawa, Aleksandra

Ikona dostepności Deklaracja dostępności

Klasa 1a

NrGodzinyPoniedziałek
2024-01-08
Wtorek
2024-01-09
Środa
2024-01-10
NrCzwartek
2024-01-11
Piątek
2024-01-12
007:10 – 07:55   0  
07:55 – 08:00
108:00 – 08:45Kreatywna matematyka (dyr)
 – Gruszecka Anna
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gruszecka Anna
Wychowanie fizyczne [OO]
 – Gruszecka Anna
1Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gruszecka Anna
Edukacja informatyczna [OO]
 – Gruszecka Anna
08:45 – 08:55
208:55 – 09:40Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gruszecka Anna
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gruszecka Anna
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gruszecka Anna
2Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gruszecka Anna
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gruszecka Anna
09:40 – 09:50
309:50 – 10:35Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gruszecka Anna
Religia
 – Nowak Krzysztof
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gruszecka Anna
3Wychowanie fizyczne [OO]
 – Gruszecka Anna
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gruszecka Anna
10:35 – 10:55
410:55 – 11:40Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gruszecka Anna
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gruszecka Anna
Język angielski
 – Twórz Karolina
4Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gruszecka Anna
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gruszecka Anna
11:40 – 11:50
511:50 – 12:35Język angielski
 – Twórz Karolina
Wychowanie fizyczne [OO]
 – Gruszecka Anna
 5Religia
 – Nowak Krzysztof
 

Klasa 1b

NrGodzinyPoniedziałek
2024-01-08
Wtorek
2024-01-09
Środa
2024-01-10
NrCzwartek
2024-01-11
Piątek
2024-01-12
007:10 – 07:55   0  
07:55 – 08:00
108:00 – 08:45Edukacja informatyczna [OO]
 – Czerwińska Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Czerwińska Katarzyna
Język angielski
 – Twórz Karolina
1Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Czerwińska Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Czerwińska Katarzyna
08:45 – 08:55
208:55 – 09:40Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Czerwińska Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Czerwińska Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Czerwińska Katarzyna
2Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Czerwińska Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Czerwińska Katarzyna
09:40 – 09:50
309:50 – 10:35Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Czerwińska Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Czerwińska Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Czerwińska Katarzyna
3Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Czerwińska Katarzyna
Wychowanie fizyczne [OO]
 – Czerwińska Katarzyna
10:35 – 10:55
410:55 – 11:40Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Czerwińska Katarzyna
Wychowanie fizyczne [OO]
 – Czerwińska Katarzyna
Kreatywna matematyka (dyr)
 – Czerwińska Katarzyna
4Wychowanie fizyczne [OO]
 – Czerwińska Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Czerwińska Katarzyna
11:40 – 11:50
511:50 – 12:35Religia
 – Nowak Krzysztof
Religia
 – Nowak Krzysztof
 5 Język angielski
 – Twórz Karolina

Klasa 2a

NrGodzinyPoniedziałek
2024-01-08
Wtorek
2024-01-09
Środa
2024-01-10
NrCzwartek
2024-01-11
Piątek
2024-01-12
007:10 – 07:55   0  
07:55 – 08:00
108:00 – 08:45Religia
 – Nowak Krzysztof
Wychowanie fizyczne [OO]
 – Gładysz Maria
Kreatywna ortografia(dyr)
 – Gładysz Maria
1Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gładysz Maria
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gładysz Maria
08:45 – 08:55
208:55 – 09:40Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gładysz Maria
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gładysz Maria
Religia
 – Nowak Krzysztof
2Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gładysz Maria
Edukacja informatyczna [OO]
 – Gładysz Maria
09:40 – 09:50
309:50 – 10:35Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gładysz Maria
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gładysz Maria
Wychowanie fizyczne [OO]
 – Gładysz Maria
3Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gładysz Maria
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gładysz Maria
10:35 – 10:55
410:55 – 11:40Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gładysz Maria
Język angielski
 – Sawicki Tomasz
Język angielski
 – Sawicki Tomasz
4Wychowanie fizyczne [OO]
 – Gładysz Maria
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gładysz Maria
11:40 – 11:50
511:50 – 12:35Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Lis Aleksandra
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gładysz Maria
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Gładysz Maria
5  

Klasa 2b

NrGodzinyPoniedziałek
2024-01-08
Wtorek
2024-01-09
Środa
2024-01-10
NrCzwartek
2024-01-11
Piątek
2024-01-12
007:10 – 07:55   0  
07:55 – 08:00
108:00 – 08:45Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Motyka Ewelina
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Motyka Ewelina
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Motyka Ewelina
1Religia
 – Nowak Krzysztof
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Motyka Ewelina
08:45 – 08:55
208:55 – 09:40Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Motyka Ewelina
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Motyka Ewelina
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Motyka Ewelina
2Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Motyka Ewelina
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Motyka Ewelina
09:40 – 09:50
309:50 – 10:35Religia
 – Nowak Krzysztof
Edukacja informatyczna [OO]
 – Motyka Ewelina
Język angielski
 – Sawicki Tomasz
3Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Motyka Ewelina
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Motyka Ewelina
10:35 – 10:55
410:55 – 11:40Wychowanie fizyczne [OO]
 – Motyka Ewelina
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Motyka Ewelina
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Motyka Ewelina
4Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Motyka Ewelina
Wychowanie fizyczne [OO]
 – Motyka Ewelina
11:40 – 11:50
511:50 – 12:35 Wychowanie fizyczne [OO]
 – Motyka Ewelina
 5Język angielski
 – Sawicki Tomasz
Kreatywna matematyka (dyr)
 – Motyka Ewelina

Klasa 3

NrGodzinyPoniedziałek
2024-01-08
Wtorek
2024-01-09
Środa
2024-01-10
NrCzwartek
2024-01-11
Piątek
2024-01-12
007:10 – 07:55   0  
07:55 – 08:00
108:00 – 08:45Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Hudela Marzena
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Hudela Marzena
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Hudela Marzena
1Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Hudela Marzena
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Hudela Marzena
08:45 – 08:55
208:55 – 09:40Religia
 – Nowak Krzysztof
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Hudela Marzena
Wychowanie fizyczne [OO]
 – Hudela Marzena
2Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Hudela Marzena
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Hudela Marzena
09:40 – 09:50
309:50 – 10:35Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Hudela Marzena
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Hudela Marzena
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Hudela Marzena
3Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Hudela Marzena
Wychowanie fizyczne [OO]
 – Hudela Marzena
10:35 – 10:55
410:55 – 11:40Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Hudela Marzena
W krainie ortografii
 – Hudela Marzena
Religia
 – Nowak Krzysztof
4Edukacja informatyczna [OO]
 – Hudela Marzena
Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 – Hudela Marzena
11:40 – 11:50
511:50 – 12:35Wychowanie fizyczne [OO]
 – Hudela Marzena
 Język angielski
 – Sawicki Tomasz
5 Język angielski
 – Sawicki Tomasz

Klasa 4a

NrGodzinyPoniedziałek
2024-01-08
Wtorek
2024-01-09
Środa
2024-01-10
NrCzwartek
2024-01-11
Piątek
2024-01-12
007:10 – 07:55   0  
07:55 – 08:00
108:00 – 08:45Wychowanie fizyczne
 – Kiper Dawid
Religia
 – Nowak Krzysztof
Na tropach historii i sztuki regionu
 – Stępak Iwona
1Przyroda
 – Wryk Agnieszka
Język polski
 – Padykuła Lucyna
08:45 – 08:55
208:55 – 09:40Muzyka
 – Padykuła Lucyna
Matematyka
 – Kwiecień Anna
Język polski
 – Padykuła Lucyna
2Wychowanie fizyczne
 – Kiper Dawid
Wychowanie fizyczne
 – Kiper Dawid
09:40 – 09:50
309:50 – 10:35Matematyka
 – Kwiecień Anna
Wychowanie fizyczne
 – Kiper Dawid
Religia
 – Nowak Krzysztof
3Język angielski
 – Sawicki Tomasz
Informatyka
 – Sawicki Tomasz
10:35 – 10:55
410:55 – 11:40Język angielski
 – Sawicki Tomasz
Przyroda
 – Wryk Agnieszka
Technika
 – Gładysz Maria
4Matematyka
 – Kwiecień Anna
Matematyka
 – Kwiecień Anna
11:40 – 11:50
511:50 – 12:35Zajęcia z wychowawcą
 – Sawicki Tomasz
Język angielski
 – Sawicki Tomasz
Historia
 – Stępak Iwona
5Język polski
 – Padykuła Lucyna
 
12:35 – 12:45
612:45 – 13:30Plastyka
 – Gładysz Maria
Język polski
 – Padykuła Lucyna
Język polski
 – Padykuła Lucyna
6  
13:30 – 13:40
713:40 – 14:25Wychowanie do życia w rodzinie
 – Wryk Agnieszka
  7  

Klasa 4b

NrGodzinyPoniedziałek
2024-01-08
Wtorek
2024-01-09
Środa
2024-01-10
NrCzwartek
2024-01-11
Piątek
2024-01-12
007:10 – 07:55   0  
07:55 – 08:00
108:00 – 08:45Plastyka
 – Gładysz Maria
Język polski
 – Padykuła Lucyna
Język angielski
 – Sawicki Tomasz
1Język angielski
 – Sawicki Tomasz
Religia
 – Nowak Krzysztof
08:45 – 08:55
208:55 – 09:40Matematyka
 – Kwiecień Anna
Język angielski
 – Sawicki Tomasz
Technika
 – Gładysz Maria
2Matematyka
 – Kwiecień Anna
Język polski
 – Padykuła Lucyna
09:40 – 09:50
309:50 – 10:35Wychowanie fizyczne
 – Kiper Dawid
Matematyka
 – Kwiecień Anna
Historia
 – Stępak Iwona
3Religia
 – Nowak Krzysztof
Zajęcia ruchowe(dyr)
 – Olipra-Kopała Magdalena
10:35 – 10:55
410:55 – 11:40Język polski
 – Padykuła Lucyna
Muzyka
 – Padykuła Lucyna
Matematyka
 – Kwiecień Anna
4Język polski
 – Padykuła Lucyna
Wychowanie fizyczne
 – Kiper Dawid
11:40 – 11:50
511:50 – 12:35Język polski
 – Padykuła Lucyna
Przyroda
 – Wryk Agnieszka
 5Przyroda
 – Wryk Agnieszka
Wychowanie fizyczne
 – Kiper Dawid
12:35 – 12:45
612:45 – 13:30   6Wychowanie fizyczne
 – Kiper Dawid
Zajęcia z wychowawcą
 – Padykuła Lucyna
13:30 – 13:40
713:40 – 14:25   7Wychowanie do życia w rodzinie
 – Wryk Agnieszka
Informatyka
 – Sawicki Tomasz

Klasa 5

NrGodzinyPoniedziałek
2024-01-08
Wtorek
2024-01-09
Środa
2024-01-10
NrCzwartek
2024-01-11
Piątek
2024-01-12
007:10 – 07:55   0  
07:55 – 08:00
108:00 – 08:45Język polski
 – Padykuła Lucyna
Język angielski
 – Sawicki Tomasz
Na tropach historii i sztuki regionu
 – Stępak Waldemar
1Język polski
 – Padykuła Lucyna
Matematyka
 – Kwiecień Anna
08:45 – 08:55
208:55 – 09:40Historia
 – Stępak Iwona
Wychowanie fizyczne
 – Kiper Dawid
Język angielski
 – Sawicki Tomasz
2Geografia
 – Wryk Agnieszka
Język angielski
 – Sawicki Tomasz
09:40 – 09:50
309:50 – 10:35Muzyka
 – Padykuła Lucyna
Biologia
 – Wryk Agnieszka
Język polski
 – Padykuła Lucyna
3Matematyka
 – Kwiecień Anna
Wychowanie fizyczne
 – Kiper Dawid
10:35 – 10:55
410:55 – 11:40Matematyka
 – Kwiecień Anna
Religia
 – Nowak Krzysztof
Historia
 – Stępak Iwona
4Religia
 – Nowak Krzysztof
Informatyka
 – Sawicki Tomasz
11:40 – 11:50
511:50 – 12:35 Język polski
 – Padykuła Lucyna
Matematyka
 – Kwiecień Anna
5Plastyka
 – Gładysz Maria
Język polski
 – Padykuła Lucyna
12:35 – 12:45
612:45 – 13:30 Zajęcia z wychowawcą
 – Kwiecień Anna
Wychowanie fizyczne
 – Kiper Dawid
6Wychowanie do życia w rodzinie
 – Wryk Agnieszka
Technika
 – Gładysz Maria
13:30 – 13:40
713:40 – 14:25  Wychowanie fizyczne
 – Kiper Dawid
7  

Klasa 6

NrGodzinyPoniedziałek
2024-01-08
Wtorek
2024-01-09
Środa
2024-01-10
NrCzwartek
2024-01-11
Piątek
2024-01-12
007:10 – 07:55   0  
07:55 – 08:00
108:00 – 08:45Historia
 – Stępak Iwona
Biologia
 – Wryk Agnieszka
Język polski
 – Padykuła Lucyna
1Zajęcia z wychowawcą
 – Kiper Dawid
Wychowanie fizyczne
 – Kiper Dawid
08:45 – 08:55
208:55 – 09:40Wychowanie fizyczne
 – Kiper Dawid
Religia
 – Nowak Krzysztof
Historia
 – Stępak Iwona
2Język angielski
 – Sawicki Tomasz
Matematyka
 – Kwiecień Anna
09:40 – 09:50
309:50 – 10:35Język angielski
 – Sawicki Tomasz
Język polski
 – Padykuła Lucyna
Matematyka
 – Kwiecień Anna
3Język polski
 – Padykuła Lucyna
Język polski
 – Padykuła Lucyna
10:35 – 10:55
410:55 – 11:40Religia
 – Nowak Krzysztof
Plastyka
 – Gładysz Maria
Geografia
 – Wryk Agnieszka
4Informatyka
 – Sawicki Tomasz
Język polski
 – Padykuła Lucyna
11:40 – 11:50
511:50 – 12:35Matematyka
 – Kwiecień Anna
Matematyka
 – Kwiecień Anna
Wychowanie fizyczne
 – Kiper Dawid
5Wychowanie fizyczne
 – Kiper Dawid
 
12:35 – 12:45
612:45 – 13:30Muzyka
 – Padykuła Lucyna
Język angielski
 – Sawicki Tomasz
 6Technika
 – Gładysz Maria
 

Klasa 7

NrGodzinyPoniedziałek
2024-01-08
Wtorek
2024-01-09
Środa
2024-01-10
NrCzwartek
2024-01-11
Piątek
2024-01-12
007:10 – 07:55   0  
07:55 – 08:00
108:00 – 08:45Kreatywna matematyka (dyr)
 – Kwiecień Anna
Język polski
 – Kropornicka Wilhelmina
Język polski
 – Kropornicka Wilhelmina
1Język polski
 – Kropornicka Wilhelmina
Język angielski
 – Sawicki Tomasz
08:45 – 08:55
208:55 – 09:40Język angielski
 – Sawicki Tomasz
Biologia
 – Wryk Agnieszka
Matematyka
 – Kwiecień Anna
2Religia
 – Nowak Krzysztof
Język polski
 – Kropornicka Wilhelmina
09:40 – 09:50
309:50 – 10:35Historia
 – Stępak Iwona
Język angielski
 – Sawicki Tomasz
Zajęcia z wychowawcą
 – Wryk Agnieszka
3Biologia
 – Wryk Agnieszka
Matematyka
 – Kwiecień Anna
10:35 – 10:55
410:55 – 11:40Język polski
 – Kropornicka Wilhelmina
Matematyka
 – Kwiecień Anna
Chemia
 – Grabowska Beata
4Geografia
 – Wryk Agnieszka
Fizyka
 – Grabowska Beata
11:40 – 11:50
511:50 – 12:35Plastyka
 – Gładysz Maria
Wychowanie fizyczne
 – Kiper Dawid
Fizyka
 – Grabowska Beata
5Matematyka
 – Kwiecień Anna
Chemia
 – Grabowska Beata
12:35 – 12:45
612:45 – 13:30Religia
 – Nowak Krzysztof
Geografia
 – Wryk Agnieszka
Historia
 – Stępak Iwona
6Muzyka
 – Padykuła Lucyna
Wychowanie fizyczne
 – Kiper Dawid
13:30 – 13:40
713:40 – 14:25 Informatyka
 – Sawicki Tomasz
Język hiszpański
 – Niño Chwałek Agata
7Wychowanie fizyczne
 – Kiper Dawid
Wychowanie fizyczne
 – Kiper Dawid
14:25 – 14:30
814:30 – 15:15  Język hiszpański
 – Niño Chwałek Agata
8